Sukcesy duże i małe

Mistrzostwa Polski

2007

 


    Sebastian Sado - srebrny medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików w Głubczycach

2006

    Kinga Stefańska - brązowy medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików w Choroszczy

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
2007 - Szczucin

    Trzy złote medale
    Dwa srebrne

Punktacja klubowa:

    Pierwsze miejsce - UKS Sokół Ropczyce (14 pkt.)
    Drugie miejsce - UKS Lotka Kraków (13 pkt.)

2006 - Ropczyce

    Trzy złote medale
    Jeden srebrny medal
    Dwa brązowe medale

Punktacja klubowa:

    Pierwsze miejsce - UKS Sokół Ropczyce (20 pkt.)
    Drugie miejsce - UKS Orbitek Straszęcin (17 pkt.)

Turnieje krajowe
2007

    Ogólnopolski Indywidualny Turniej UKS-ów w Choroszczy
        Drugie miejsce - Joanna Stanisz
        Piąte miejsce - Sebastian Sado
        Siódme miejsce - Katarzyna Myzia
    Turniej Juniorów Młodszych w Rzeszowie
        Trzecie miejsce - Patrycja Pieprzak
    Turniej Juniorów Młodszych w Rzeszowie
        Trzecie miejsce - Kinga Stefańska
        Trzecie miejsce - Kinga Stefańska / Anna Moskal
        Trzecie miejsce - Mateusz Wośko / Patrycja Pieprzak
    Turniej Młodzików w Rzeszowie
        Pierwsze miejsce - Sebastian Sado
        Pierwsze miejsce - Katarzyna Myzia
        Pierwsze miejsce - Sebastian Sado / Katarzyna Myzia
        Drugie miejsce - Joanna Stanisz
        Trzecie miejsce - Karolina Golenia / Joanna Stanisz
    Turniej Młodzików w Rzeszowie
        Pierwsze miejsce - Sebastian Sado / Katarzyna Myzia
        Drugie miejsce - Sebastian Sado
        Trzecie miejsce - Katarzyna Myzia
        Trzecie miejsce - Karolina Golenia / Joanna Stanisz
    Turniej Młodzików w Ropczycach
        Pierwsze miejsce - Sebastian Sado / Katarzyna Myzia
        Drugie miejsce - Katarzyna Myzia
        Drugie miejsce - Sebastian Sado
        Drugie miejsce - Karolina Golenia / Joanna Stanisz
        Trzecie miejsce - Joanna Stanisz
    Turniej Juniorów w Ropczycach
        Drugie miejsce - Kinga Stefańska
        Trzecie miejsce - Bartosz Curzytek / Dominika Pyrc

2006

    Turniej Juniorów Młodszych w Głubczycach
        Trzecie miejsce - Kinga Stefańska
        Trzecie miejsce - Mateusz Wośko / Patrycja Pieprzak
    Turniej Młodzików w Głubczycach
        Drugie miejsce - Sebastian Sado / Katarzyna Myzia
    Mazovia junior Cup w Sochocinie
        Drugie miejsce - Anna Moskal / Kinga Stefańska
        Trzecie miejsce - Kinga Stefańska
        Piąte miejsce - Anna Moskal
    Turniej o Puchar Gór Świętokrzyskich
        Czwarte miejsce - Kinga Stefańska

2005

    Krajowy Turniej Młodzików w Rzeszowie
        Pierwsze miejsce - Kinga Stefańska
        Drugie miejsce - Anna Moskal
        Pierwsze miejsce - Kinga Stefańska / Anna Moskal
        Pierwsze miejsce - Dominik Sado / Sławomir Zawiślak
        Drugie miejsce - Aleksandra Moskal / Patrycja Wośko
        Trzecie miejsce - Anna Kubik / Dominika Pyrc
        Trzecie miejsce - Patrycja Pieprzak / Sławomir Zawiślak
    Turniej Młodzików w Suchedniowie
        Pierwsze miejsce - Kinga Stefańska
        Trzecie miejsce - Anna Moskal
        Trzecie miejsce - Sebastian Sado
        Pierwsze miejsce - Anna Moskal / Kinga Stefańska
        Trzecie miejsce - Dominik Sado / Sebastian Sado
    Ogólnopolski Drużynowy Turniej UKS-ów w Głubczycach
        Czwarte miejsce - chłopcy (S. Sado, D. Sado, S. Zawiślak, K. Burek)
        Czwarte miejsce - dziewczęta (K. Myzia, K. Wrona, K. Stefańska, A. Moskal)
    Ogólnopolski Indywidualny Turniej UKS-ów w Choroszczy
        Czwarte miejsce - Dominik Sado
        Piąte miejsce - Kinga Stefańska
    Turniej Młodzików w Małogoszczu
        Trzecie miejsce - Kinga Stefańska / Anna Moskal

Licealiady Wojewódzkie
Rok 2007

    Drugie miejsce LO Ropczyce

Gimnazjady Wojewódzkie
2007

    Drugie miejsce - Gimnazjum nr 1 w Ropczycach
        Kinga Stefańska, Anna Moskal, Gabriela Szczepkowicz
    Drugie miejsce - Gimnazjum nr 5 w Ropczycach
        Sebastian Sado, Dominik Sado, Bartosz Curzytek
    Drugie miejsce - Gimnazjum nr 2 w Ropczycach
        Anna Kubik, Dominika Pyrc, Iwona Kot

2006

    Drugie miejsce - Gimnazjum nr 1 w Ropczycach
        Patrycja Pieprzak, Anna Moskal, Kinga Stefańska

2005

    Drugie miejsce - Gimnazjum nr 1 w Ropczycach
        Paulina Kruk, Karolina Kruk, Patrycja Pieprzak

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
2007

    Pierwsze miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ropczycach
        Katarzyna Myzia, Aneta Bykowska, Antonina Gwiżdż
    Trzecie miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach
        Joanna Stanisz, Klaudia Wojnarowska, Dominika Skrobucha

2006

Dziewczyny z SP nr 6 w Ropczycach, od lewej: Dominika Skrobucha, Klaudia Wojnarowska, Joanna Stanisz

Dziewczyny z SP nr 6 w Ropczycach,
od lewej: Dominika Skrobucha, Klaudia Wojnarowska, Joanna Stanisz


    Pierwsze miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach
        Sebastian Sado, Dominik Sado, Waldemar Zawislak
    Trzecie miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach
        Joanna Stanisz, Dominika Skrobucha, Karolina Golenia

2005

    Pierwsze miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ropczycach
        Anna Moskal, Monika Moskal, Kinga Stefańska
    Drugie miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach
        Sebastian Sado, Dominik Sado, Sławomir Zawiślak

Dodatkowe informacje